Najlepsze odkurzacze pionowe Philips – ranking

Potrzebujesz sprzętu, dzięki któremu bez wysiłku utrzymasz porządek w domu? Przyda ci się odkurzacz pionowy! Świetnie oceniane modele proponuje marka Philips. Dowiedz się, na jakie parametry zwracać uwagę, by wybrać odpowiednie urządzenie.

Odkurzacz pionowy – czy warto?

W ostatnich latach na rynku odkurzaczy zaszły duże zmiany. Modele pionowe, inaczej nazywane bezprzewodowymi, szturmem podbiły listę najlepiej sprzedających się urządzeń do sprzątania. Ich głównym atutem jest lekkość i brak ograniczenia w postaci kabli. Nie musisz tracić czasu na wyciąganie sprzętu, rozwijanie kabli i lokalizowanie najbliższego gniazdka. Odkurzacze pionowe są zawsze pod ręką – i gotowe do pracy! Jeśli lubisz szybkie porządki i nie chcesz czyścić od razu całego domu, taki model jest prawdziwym sprzymierzeńcem. Zwłaszcza, że do urządzenia dołączane są przydatne końcówki, dzięki którym pozbędziesz się kurzu z każdej powierzchni. Odłączany moduł ręczny pozwoli zaprowadzić ład nie tylko w domu, ale i w samochodzie!

Czy potrzebujesz w domu innego odkurzacza niż pionowy? Niektórzy uważają, że wartym uwagi uzupełnieniem jest robot sprzątający. To sprzęt, który pozwoli dokładnie odkurzyć całe mieszkanie – także wtedy, gdy nie ma cię w domu. Czy jest sens inwestować w odkurzacz klasyczny, gdy masz już pionowy? Wiele zależy od twoich przyzwyczajeń.

Na jakie parametry zwracać uwagę, porównując odkurzacze pionowe? Analizują specyfikację techniczną, przyjrzyj się:

 • jak długo sprzęt pracuje na baterii;
 • ile czasu trwa ładowanie;
 • ile waży sprzęt;
 • jakie końcówki znajdziesz w zestawie;
 • jak pojemny jest zbiornik na kurz;
 • czy urządzenie ma dodatkowe funkcje, jak mopowanie;
 • jakie są zasady przechowywania odkurzacza;
 • jak wypada propozycja pod względem wzornictwa.

Z jakim wydatkiem trzeba się liczyć, kupując odkurzacz pionowy marki Philips? Podstawowe modele to kwestia poniżej 1000 zł, a bardziej zaawansowane urządzenia osiągają trzykrotność tej kwoty.

Polecane modele odkurzaczy Philips – jaki sprzęt kupić?

Zastanawiasz się, który model sprawdzi się najlepiej? Zobacz polecane urządzenia z różnych przedziałów cenowych, które zbierają entuzjastyczne recenzje użytkowników! Każdy z nich pomoże ci zadbać o porządek w domu – i to bez większego wysiłku!

 • Philips 3000 XC3031/01 – sprzęt za mniej niż 1000 zł, który sprawdzi się w każdym domu! Waży 1,5 kg, a jego zbiornik na kurz ma pojemność 0,5 l. Wśród funkcji należy wymienić pracę na mokro – to duże udogodnienie, jeśli chcesz pozbyć się nie tylko kurzu, ale i zaschniętych zabrudzeń z twardych podłóg. Możesz łatwo odłączyć moduł ręczny, by odkurzyć kanapę, regał na książki czy tapicerkę w samochodzie. Czas pracy na pełnym ładowaniu to 60 minut, w trybie turbo – kwadrans.
 • PHILIPS 8000 Aqua Plus XC8349/01– ten odkurzacz kupisz za mniej niż 2500 zł. Urządzenie waży 1,72 kg, a zbiornik na kurz pomieści 0,6 l zabrudzeń. Na w pełni naładowanej baterii możesz odkurzać do 80 minut, w trybie turbo – do 30 minut. Sprzęt pozwoli ci sprzątać nie tylko na sucho, ale i na mokro. Wśród końcówek szczególnie przypadnie ci do gustu ssawka szczelinowa z podświetleniem – dzięki temu rozwiązaniu usuniesz dokładnie zabrudzenia. Łatwo skorzystać też z odłączanego modułu ręcznego.
 • PHILIPS AquaTrio XW9383/01 – model za 3500 zł, który jest zdecydowanie wart swojej ceny! Docenisz dopracowaną funkcję aktywnego mycia – możesz jednocześnie odkurzać i zmywać na mokro podłogi w twoim domu! Sprzęt na pełnej baterii działa do 90 minut w trybie odkurzania, do 50 w trybie aktywnego mycia. Sprzęt waży 4,2 kg, ale jest przy tym niezwykle zwrotny. Jeśli zależy ci na łatwym utrzymaniu porządku w domu, to jedna z najlepszych rekomendacji!

Chcesz poznać inne modele omawianego producenta? Sprawdź wszystkie odkurzacze bezprzewodowe Philips w sklepie MediaMarkt i wybierz propozycję, która najlepiej odpowiada twoim potrzebom!

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *