DARMOWA DOSTAWA

JUŻ OD 250 ZŁ

GODZINY PRACY

PON-PT: 8:00 - 16:00

601 911 516

ZAMÓW TELEFONICZNIE

Koreańska maseczka do twarzy w płachcie – Cica 23g

Barulab | Koreańska maseczka do twarzy w płachcie – Cica 23g
  • NOWOŚĆ
Wysyłka w: 48 godzin Darmowa dostawa już od 250zł
Cena: 11,49 zł 11.49
ilość szt.
Zyskujesz 11 pkt [?]
dodaj do ulubionych
Ocena: 4.02 (Ilość ocen: 0)
Producent: Barulab
Kod produktu: 19556

Opis

Koreańska maseczka do twarzy w płachcie – Cica 23g

BARULAB The Clean Vegan Mask Cica to wegańska maska stworzona z myślą o pielęgnacji skóry wrażliwej i skłonnej do podrażnień. Zawiera ekstrakt z Centella Asiatica (Cica), który jest znany ze swoich właściwości łagodzących i regenerujących. Maska przywraca skórze równowagę, redukuje zaczerwienienia oraz wspomaga proces gojenia się skóry. Dzięki naturalnym składnikom, maska nawilża, koi oraz odświeża skórę, przywracając jej zdrowy i promienny wygląd

Składniki:

Aqua, Glycerin, Dipropylene Glycol, Butylene Glycol, 1,2-Hexanediol, Carbomer, Arginine, Hydroxyethylcellulose, Allantoin, Centella Asiatica Extract(1,000ppm), Coptis Japonica Root Extract, Schizandra Chinensis Fruit Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Zingiber Officinale (Ginger) Root Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Xanthan Gum, Ethylhexylglycerin, Disodium EDTA, Polyglyceryl-10 Myristate, Polyglyceryl-10 Laurate, Citrus Tangerina (Tangerine) Peel Oil, Caprylyl Glycol, Artemisia Absinthium Extract, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Oil, Juniperus Mexicana Oil, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Oil, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil

Sposób przechowywania:

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.Przechowywać poza zasięgiem dzieci. Przechowywać z dala od bezpośredniego światła słonecznego.Tabela wartości odżywczych

Sposób użycia:

Po oczyszczeniu skóry twarzy, nałóż maskę na twarz, równomiernie dopasowując ją do kształtu. Pozostaw na 10-15 minut, aby składniki aktywne mogły się wchłonąć. Po tym czasie zdejmij maskę i delikatnie wklep pozostałe serum w skórę, aby wspomóc jego wchłanianie.

Uwagi:

Stosować wyłącznie z zaleceniami. Unikać kontaktu z oczami. W przypadku wystąpienia podrażnienia oczu przemyć zimną wodą. Wyłącznie do użytku zewnętrznego. Nie do spożycia. Przerwać stosowanie w przypadku wystąpienia podrażnienia lub pojawienia się wysypki.

Kraj producenta:

Korea Południowa

Producent odpowiedzialny:

Pim Grup
B.V.Stationsplein 45 A4
004-3013 AK Rotterdam, Holandia

email: info@pimgrup.com

Opinie o produkcie (0)

Zaloguj się i napisz swoją opinię o tym produkcie. Każdą opublikowaną opinię nagradzamy 35 punktami w naszym programie lojalnościowym!

Aktualnie w promocji
  • -24%
Maca bezglutenowa BIO 250g
Maca bezglutenowa BIO 250g
21,93 zł 16,59 zł
szt.
  • -15%
Sok z ostropestu bez cukru 500ml
Sok z ostropestu bez cukru 500ml
33,00 zł 27,99 zł
szt.
  • -18%
Napój ryżowo czekoladowy bezglutenowy 1l BIO
Napój ryżowo czekoladowy bezglutenowy 1l BIO
13,59 zł 11,19 zł
szt.
  • -25%
Superlekki olejek do ciała śliwka + wanilia 100ml
Superlekki olejek do ciała śliwka + wanilia 100ml
48,00 zł 36,00 zł
szt.
  • -10%
Otręby żytnie BIO 150g
Otręby żytnie BIO 150g
3,99 zł 3,59 zł
szt.
  • -25%
Prostokątna puszka na mydło Warzywna
Prostokątna puszka na mydło Warzywna
24,00 zł 18,00 zł
szt.
  • -13%
Herbatniki pełnoziarniste BIO 350g
Herbatniki pełnoziarniste BIO 350g
19,39 zł 16,89 zł
szt.
  • -18%
Brownie karmelowe bezglutenowe 40g
Brownie karmelowe bezglutenowe 40g
9,75 zł 7,99 zł
szt.
  • -13%
Olej z ostropestu tłoczony na zimno 250ml
Olej z ostropestu tłoczony na zimno 250ml
14,99 zł 12,99 zł
szt.
  • -10%
Olej konopny BIO tłoczony na zimno 500ml
Olej konopny BIO tłoczony na zimno 500ml
51,99 zł 46,99 zł
szt.
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony