DARMOWA DOSTAWA

JUŻ OD 250 ZŁ

GODZINY PRACY

PON-PT: 8:00 - 16:00

601 911 516

ZAMÓW TELEFONICZNIE

Ekavit Energia i Koncentracja Plus tonik witalny 1000ml

EkaMedica | Ekavit Energia i Koncentracja Plus tonik witalny 1000ml
  • -19%
Wysyłka w: 48 godzin Darmowa dostawa już od 250zł
Cena: 43,99 zł 54,60 zł 43.99
43,99 zł / litr
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 54,60 zł
ilość szt.
dodaj do ulubionych Zyskujesz 43 pkt [?]

Opis

Ekavit Energia i Koncentracja Plus tonik witalny 1000ml

EKAVIT ENERGIA1 I KONCENTRACJA2 PLUS - płynny suplement diety zawierający
kompleks witamin z grupy B, witaminę C, ekstrakty roślinne, cholinę, taurynę i L-tyrozynę. Pasteryzowany.

Bez dodatku cukru - zawiera naturalnie występujące cukry

Działanie:

  • wspiera pamięć, koncentrację i funkcje poznawcze: ekstrakt z miłorzębu japońskiego
  • pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych: witaminy: B12, C, tiamina, niacyna, biotyna, kwas foliowy
  • przyczynia się do prawidłowego metabolizmu energetycznego: witaminy: B6, B12, C, ryboflawina i niacyna
  • przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia: witaminy: C, B6, B12, niacyna, ryboflawina, kwas foliowy i pantotenowy

Składniki

sok z owoców pomarańczy z zagęszczonego soku, tauryna, L-tyrozyna, cholina (dwuwinian choliny), ekstrakt z owoców camu camu (Myrciaria dubia) standaryzowany na naturalna witaminę C, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, ekstrakt z liści miłorzębu japońskiego (Ginkgo biloba) standaryzowany na glikozydy flawonowe i laktony terpenowe, mieszanka witaminowa: tiamina (monoazotan tiaminy), ryboflawina, niacyna (amid kwasu nikotynowego), witamina B6 (cholorowodorek pirydoksyny), kwas foliowy (kwas pteroilomonoglutaminowy), witamina B12 (cyjanokobalamina), biotyna (D-biotyna), kwas pantotenowy (D-pantotenian wapnia); ekstrakt z żen-szenia właściwego (Panax ginseng C.A. Mey) standaryzowany na ginsenozydy.

Uwagi

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu. Kobiety w ciąży i okresie karmienia piersią przed zastosowaniem powinny skonsultować się z lekarzem. Suplement diety przeznaczony dla osób dorosłych.

Sposób użycia

50 ml dziennie. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przed użyciem każdorazowo wstrząsnąć. Na dnie butelki może wytrącać się osad pochodzenia naturalnego.
Opakowanie zawiera 20 zalecanych porcji.

Tabela wartości odżywczych

Wartość energetyczna
w 50ml produktu
 
witamina C 15mg (18% RWS*)
tiamina (witamina B1) 1,1mg (100% RWS*)
ryboflawina (witamina B2) 1,4mg (100% RWS*)
niacyna (witamina B3) 16mg (100% RWS*)
witamina B6 1,4mg (100% RWS*)
kwas foliowy (witamina B9) 200µg (100% RWS*)
 witamina B12 2,5µg (100% RWS*)
 biotyna (witamina B7) 50µg (100% RWS*)
kwas pantotenowy (witamina B5) 6mg (100% RWS*)
tauryna 500mg
L-tyrozyna 500mg
dwuwinan choliny, w tym: 200mg 
- cholina 80mg
ekstrakt z owoców camu camu 150mg
ekstrakt z miłorzębu japońskiego, w tym: 50mg
- glikozydy flawonowe 12mg
- laktony terpenowe 3mg
ekstrakt z korzenia żeń-szenia właściwego, w tym: 30mg
- ginsenozydy 1,08mg

Zalecane warunki przechowywania

Po otwarciu przechowywać w lodówce. Spożyć do 21 dni od otwarcia. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Kraj producenta

Polska

Producent odpowiedzialny:

EkaMedica Sp. z o.o. SKA
ul. Bielksa 78A
43-340 Kozy

email: ekamedica@ekamedica.pl
tel: +48338144034

Informacje dodatkowe

płyn

Opinie o produkcie

Klienci którzy wybrali ten produkt kupili również:
  • promocja
    -14%
Karczoch 1L bez cukru
Karczoch 1L bez cukru
42,99 zł 36,99 zł
36,99 zł / litr
szt.
Głóg z owoców i kwiatów 500ml EkaMedica
Głóg z owoców i kwiatów 500ml EkaMedica
36,99 zł
73,98 zł / litr
szt.
Czarny bez 1L
Czarny bez 1L
49,00 zł
49,00 zł / litr
szt.
Pausa Ciok - bezglutenowy torcik kakaowy 35g
Pausa Ciok - bezglutenowy torcik kakaowy 35g
2,93 zł
83,71 zł / kg
szt.
Cukier waniliowy BIO 8g
Cukier waniliowy BIO 8g
2,39 zł
298,75 zł / kg
szt.
Sok z ostropestu bez cukru 500ml
Sok z ostropestu bez cukru 500ml
33,00 zł
66,00 zł / litr
szt.
  • promocja
    -19%
Ekavit Multiwitamina Plus tonik witalny 1000ml
Ekavit Multiwitamina Plus tonik witalny 1000ml
54,60 zł 43,99 zł
43,99 zł / litr
szt.
  • promocja
    -23%
EkaHepa 500ml
EkaHepa 500ml
34,89 zł 26,99 zł
53,98 zł / litr
szt.
Sok imbir z cytryną naturalny suplement diety 250ml
Sok imbir z cytryną naturalny suplement diety 250ml
18,00 zł
72,00 zł / litr
szt.
Aktualnie w promocji
  • -10%
Kombucha elixir of love BIO 750ml
Kombucha elixir of love BIO 750ml
39,79 zł 35,79 zł
47,72 zł / litr
szt.
  • -22%
Kapsułki Vision Guard 90 szt.
Kapsułki Vision Guard 90 szt.
78,99 zł 61,99 zł
729,29 zł / kg
szt.
  • -13%
Marchewka w zalewie w słoiku BIO 340g (215g)
Marchewka w zalewie w słoiku BIO 340g (215g)
8,59 zł 7,49 zł
22,03 zł / kg
szt.
  • -18%
Pestki dyni ciemnozielone BIO 350g
Pestki dyni ciemnozielone BIO 350g
20,19 zł 16,59 zł
47,40 zł / kg
szt.
  • -10%
Witamina D3 Junior w sprayu 30 ml
Witamina D3 Junior w sprayu 30 ml
26,70 zł 23,99 zł
799,67 zł / litr
szt.
  • -14%
Oliwa z oliwek Extra Virgin tłoczona na zimno 1l
Oliwa z oliwek Extra Virgin tłoczona na zimno 1l
62,99 zł 53,99 zł
53,99 zł / litr
szt.
  • -14%
Kwas L-askorbinowy. Witamina C 100g
Kwas L-askorbinowy. Witamina C 100g
13,96 zł 11,99 zł
119,90 zł / kg
szt.
  • -42%
Serum z kolagenem 20ml
Serum z kolagenem 20ml
34,50 zł 19,99 zł
999,50 zł / litr
szt.
  • -11%
Ciastka owsiane z figami BIO 150g
Ciastka owsiane z figami BIO 150g
14,09 zł 12,59 zł
83,93 zł / kg
szt.
  • -13%
Chrupki kukurydziano-gryczane spirale bezglutenowe BIO 60g
Chrupki kukurydziano-gryczane spirale bezglutenowe BIO 60g
7,19 zł 6,29 zł
104,83 zł / kg
szt.
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony