DARMOWA DOSTAWA

JUŻ OD 250 ZŁ

GODZINY PRACY

PON-PT: 8:00 - 16:00

601 911 516

ZAMÓW TELEFONICZNIE

Ekavit Multiwitamina Plus tonik witalny 1000ml

EkaMedica | Ekavit Multiwitamina Plus tonik witalny 1000ml
  • -19%
Wysyłka w: 24 godziny Darmowa dostawa już od 250zł
Cena: 43,99 zł 54,60 zł 43.99
43,99 zł / litr
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 54,60 zł
ilość szt.
dodaj do ulubionych Zyskujesz 43 pkt [?]

Opis

Ekavit Multiwitamina Plus tonik witalny 1000ml

Składniki suplementu między innymi:

  • Pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu serca - tiamina.
  • Pomagają w prawidłowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania naczyń krwionośnych - witamina C.
  • Pomaga w utrzymaniu prawidłowego stanu czerwonych krwinek - ryboflawina.
  • Pomagają w prawidłowej produkcji czerwonych krwinek - witamina B6 i żelazo.
  • Wspierają witalność organizmu i dodają energii - żeń-szeń.

Składniki

sok z bulw buraka ćwikłowego z zagęszczonego soku (49,2%), sok z owoców aronii (30,2%) z zagęszczonego soku, sok z owoców czerwonego winogrona (19,3%) z zagęszczonego soku, mieszanka witaminowa: witamina A (octan retinylu), witamina D (cholekalcyferol), witamina E (octan DL-alfa-tokoferylu), witamina K (fitomenadion), witamina C (kwas L-askorbinowy), tiamina (monoazotan tiaminy), ryboflawina (ryboflawiny 5´-fosforan sodowy), niacyna (amid kwasu nikotynowego), witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny), kwas foliowy (kwas pteroilomonoglutaminowy), witamina B12 (cyjanokobalamina), biotyna (D-biotyna), kwas pantotenowy (D-pantotenian wapnia); ekstrakt z owoców camu camu (Myrciaria dubia) standaryzowany na naturalna witaminę C, regulator kwasowości - kwas cytrynowy, ekstrakt z liści szpinaku (Spinacia oleacera L.) 20:1, ekstrakt z owoców gorzkiej pomarańczy (Citrus aurantium L.) standaryzowany na naturalne bioflawonoidy CBC.

Uwagi

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu. Kobiety w ciąży i okresie karmienia piersią przed zastosowaniem powinny skonsultować się z lekarzem. Suplement diety przeznaczony dla osób dorosłych.

Sposób użycia

50 ml dziennie. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przed użyciem każdorazowo wstrząsnąć. Na dnie butelki może wytrącać się osad pochodzenia naturalnego.
Opakowanie zawiera 20 zalecanych porcji.

Tabela wartości odżywczych

Wartość energetyczna
w 50ml produktu


Witamina A 800 μg (100% RWS*)
Witamina D 5 μg (100% RWS*)
Witamina E 12mg (100% RWS*)
Witamina C 95 mg (118% RWS*)
tiamina ( witamina B1) 1,1mg (100% RWS*)
ryboflawina ( witamina B2) 1,4 mg (100% RWS*)
niacyna ( witamina B3) 16mg (100% RWS*)
Witamina B6 1,4mg (100% RWS*)
kwas foliowy ( witamina B9) 200μg (100% RWS*)
witamina B12  2,5 μg (100% RWS*)
biotyna ( witamina B7) 50μg (100% RWS*)
kwas pantotenowy ( witamina B5) 6mg (100% RWS*)
ekstrakt z owoców camu camu

150mg

ekstrakt z liści szpinaku 20:1 100mg

ekstrakt z owoców gorzkiej 

pomarańczy w tym bioflawonoidy CBC

50 mg 

22,5mg

Zalecane warunki przechowywania

Po otwarciu przechowywać w lodówce. Spożyć do 21 dni od otwarcia. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Kraj producenta

Polska

Producent odpowiedzialny:

EkaMedica Sp. z o.o. SKA
ul. Bielksa 78A
43-340 Kozy

email: ekamedica@ekamedica.pl
tel: +48338144034

Opinie o produkcie

Klienci którzy wybrali ten produkt kupili również:
  • promocja
    -14%
Karczoch 1L bez cukru
Karczoch 1L bez cukru
42,99 zł 36,99 zł
36,99 zł / litr
szt.
Głóg z owoców i kwiatów 500ml EkaMedica
Głóg z owoców i kwiatów 500ml EkaMedica
36,99 zł
73,98 zł / litr
szt.
  • promocja
    -19%
Ekavit Energia i Koncentracja Plus tonik witalny 1000ml
Ekavit Energia i Koncentracja Plus tonik witalny 1000ml
54,60 zł 43,99 zł
43,99 zł / litr
szt.
  • promocja
    -27%
Sok EkaVit 1L
Sok EkaVit 1L
54,60 zł 39,99 zł
39,99 zł / litr
szt.
  • promocja
    -26%
Sok z buraka 100% bez cukru 1L
Sok z buraka 100% bez cukru 1L
23,00 zł 16,99 zł
16,99 zł / litr
szt.
Sok z ostropestu bez cukru 500ml
Sok z ostropestu bez cukru 500ml
33,00 zł
66,00 zł / litr
szt.
Sok imbir z cytryną naturalny suplement diety 250ml
Sok imbir z cytryną naturalny suplement diety 250ml
18,00 zł
72,00 zł / litr
szt.
Czarny bez 1L
Czarny bez 1L
49,00 zł
49,00 zł / litr
szt.
Sok z cytryn 100% BIO 250ml
Sok z cytryn 100% BIO 250ml
9,99 zł
39,96 zł / litr
szt.
Sok kurkuma z cytryną naturalny suplement diety 250ml
Sok kurkuma z cytryną naturalny suplement diety 250ml
22,99 zł
91,96 zł / litr
szt.
Aktualnie w promocji
  • -17%
Tabletki Curcuma+Piperine  BIO 150 szt.
Tabletki Curcuma+Piperine BIO 150 szt.
35,99 zł 29,99 zł
399,87 zł / kg
szt.
  • -31%
EkaBalance 500ml
EkaBalance 500ml
34,89 zł 23,99 zł
47,98 zł / litr
szt.
  • -20%
Mydło w kostce mięta z mięta (dostępne w sezonie wiosenno-letnim) 110g
Mydło w kostce mięta z mięta (dostępne w sezonie wiosenno-letnim) 110g
25,00 zł 19,99 zł
181,73 zł / kg
szt.
  • -19%
Olejek eteryczny citroen (cytryna zwyczajna) BIO 10ml
Olejek eteryczny citroen (cytryna zwyczajna) BIO 10ml
28,39 zł 22,89 zł
2 289,00 zł / litr
szt.
  • -41%
Maślan sodu 1000mg 60 kaps
Maślan sodu 1000mg 60 kaps
51,00 zł 29,99 zł
599,80 zł / kg
szt.
  • -18%
Pestki dyni ciemnozielone BIO 350g
Pestki dyni ciemnozielone BIO 350g
20,19 zł 16,59 zł
47,40 zł / kg
szt.
  • -10%
Otręby owsiane BIO 300g
Otręby owsiane BIO 300g
11,59 zł 10,39 zł
34,63 zł / kg
szt.
  • -16%
Bezglutenowy makaron Filini (nitka cienka) 250g
Bezglutenowy makaron Filini (nitka cienka) 250g
15,49 zł 12,99 zł
51,96 zł / kg
szt.
  • -13%
Olej Dla Seniorki tłoczony na zimno 250ml
Olej Dla Seniorki tłoczony na zimno 250ml
22,99 zł 19,99 zł
79,96 zł / litr
szt.
  • -13%
Ocet z malin 500ml
Ocet z malin 500ml
52,99 zł 45,99 zł
91,98 zł / litr
szt.
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony