DARMOWA DOSTAWA

JUŻ OD 250 ZŁ

GODZINY PRACY

PON-PT: 8:00 - 16:00

601 911 516

ZAMÓW TELEFONICZNIE

Orzechy nerkowca z curry i solą morską bezglutenowe BIO 120g

Produkt chwilowo niedostępny Produkt jest niedostępny na naszym magazynie oraz u naszego dostawcy lub producenta.
Zamienimy ten status jak tylko otrzymamy informację o ponownej dostępności produktu.
Cena: 26,79 zł 26.79
223,25 zł / kg
ilość szt.
Zyskujesz 26 pkt [?]
dodaj do ulubionych

Opis

Orzechy nerkowca z curry i solą morską bezglutenowe BIO 120g

Nerkowce z curry i solą morską doskonale smakują jako samodzielna, zdrowa i pyszna przekąska. Są także idealnym wyborem dla osób, które z różnych względów nie mogą jeść twardych orzechów. Nerkowce z curry i solą morską mają orientalny, trochę ostry smak - mogą być świetnym dodatkiem w kuchni indyjskiej. Świetnie smakują także jako dodatek do sałatki. Można je też podawać podczas imprez jako wytrawną przekąskę - pasują idealnie do piwa.
Certyfikat Fairtrade - czyli Koalicji Sprawiedliwego Handlu - oznacza, że produkty posiadające takie oznaczenie pochodzą od producentów, którzy sprawiedliwie wynagradzają swoich pracowników zapewniając im także godne i bezpieczne warunki pracy. Ma to szczególne znaczenie w przypadku zbioru orzechów NERKOWCA, ponieważ rosną one w skorupkach, które zawierają toksynę zwaną urushiol - zbiór bez odpowiednich zabezpieczeń powoduje poważne oparzenia i jest niebezpieczny dla zdrowia, a nieraz życia.
W BIOSSOM zaopatrujemy się wyłącznie w ORZECHY z certyfikatem FAIRTRADE - dla nas jedzenie jest prawdziwie smaczne tylko wtedy, gdy jest wytwarzane w etyczny, odpowiedzialny i ekologiczny sposób.
Nasze słoiki nie mają banderolek - są pakowane próżniowo. Otwierając usłyszycie charakterystyczne "sssyt".
Produkty pakujemy próżniowo, żeby zachować maksimum ich smaku, zapachu i konsystencji na jak najdłuższy czas. Spróbuj i przekonaj się jak inaczej mogą smakować odpowiednio zabezpieczone produkty!

Składniki

ORZECHY NERKOWCA* (Fairtrade), curry* (kolendra*, kurkuma*, cynamon*, kozieradka*, kminek*, imbir*, pieprz*, goździki*, papryka*, gałka muszkatołowa*, kardamon*), sól morska, błonnik akacjowy*. (*certyfikowany składnik ekologiczny)

Alergeny

Może zawierać orzechy

Tabela wartości odżywczych

Wartość energetyczna
w 100g produktu
582kcal
2 407kJ
Tłuszcz, w tym: 43,9g
- kwasy tłuszczowe nasycone 7,6g
Węglowodany, w tym: 26,6g
- cukry 5,7g
Błonnik 0g
Białko 18,3g
Sól 1,22g

Zalecane warunki przechowywania

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.

Kraj producenta

Polska

Informacje dodatkowe

certyfikat BIO
bez glutenu

Opinie o produkcie

Klienci którzy wybrali ten produkt kupili również:
Aktualnie w promocji
  • -26%
Bogatka - kwiatowa świeca sojowa 100g
Bogatka - kwiatowa świeca sojowa 100g
43,00 zł 31,99 zł
szt.
  • -19%
Urwis Banan BIO 40g
Urwis Banan BIO 40g
6,19 zł 4,99 zł
szt.
  • -15%
Bezglutenowa skrobia ziemniaczana 500g
Bezglutenowa skrobia ziemniaczana 500g
10,59 zł 8,99 zł
szt.
  • -28%
EkaHerbs 500ml
EkaHerbs 500ml
44,29 zł 31,99 zł
szt.
  • -16%
Bezglutenowy makaron al dente Penne 250g
Bezglutenowy makaron al dente Penne 250g
15,49 zł 12,99 zł
szt.
  • -22%
Choco Puffs - bezglutenowe kakaowe poduszki z nadzieniem 250g
Choco Puffs - bezglutenowe kakaowe poduszki z nadzieniem 250g
26,99 zł 20,99 zł
szt.
  • -9%
Bezglutenowa mąka kukurydziana 500g
Bezglutenowa mąka kukurydziana 500g
13,79 zł 12,59 zł
szt.
  • -9%
Sok wieloowocowy BIO na odporność 125ml
Sok wieloowocowy BIO na odporność 125ml
6,59 zł 5,99 zł
szt.
  • -12%
Olej dla dzieci z czarnuszki tłoczony na zimno 250ml
Olej dla dzieci z czarnuszki tłoczony na zimno 250ml
41,99 zł 36,99 zł
szt.
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony